PROMOCJE

AktualnościOsmond - nowoczesny czytnik dokumentów od Adaptive Recognition 2021-04-20

Prezentujemy nowy czytnik dokumentów od Adaptive Recognition - Osmond. Urządzenie zapewnia możliwości oferowane do tej pory przez linię Combo Smart, dając użytkownikowi nowszą technologię, większą wydajność i dłuższą żywotność urządzenia.

Procesor graficzny urządzenia zapewnia akcelerację sprzętową, która z kolei pozwala przeprowadzać kontrolę dowolnej liczby interesantów nawet przy użyciu komputerów o słabszych podzespołach – całe procesowanie obrazu dokonuje się w Osmondzie. Czytnik daje wierne, doskonałe odwzorowanie barwne dowolnego rodzaju dokumentów, a to wszystko w czasie poniżej sekundy.

 

Wybrane korzyści:

 

  • Profesjonalny sprzęt do skanowania dokumentów takich jak paszporty, dowody osobiste, prawa jazdy itd…
  • Wraz z oprogramowaniem do odczytu i kontroli danych na tysiącach rodzajów dokumentów
  • Wygodny, graficzny interfejs użytkownika
  • Software Development Kit ułatwia integrację
  • Wsparcie dla Windows, Linux i komunikacji z API.
 

Niektóre warianty Adaptive Recognition Osmond nie potrzebują nawet komputera do wykonywania pracy – komunikują się z siecią przy użyciu Wi-Fi, złącza Ethernet lub przez LTE, dzięki czemu można przesyłać odczyty bezpośrednio nawet do chociażby smartfona.

Błędne dane wynikające z ewentualnych literówek mogą zakłócić prawidłowy rytm pracy i obsługę klientów. Czy nie byłoby lepiej polegać na 99,98% dokładności wprowadzania znaków?

Czasami, na dokumentach pojawiają się znaki, których nie ma nawet na klawiaturze naszego komputera – dla Osmonda także to nie jest żadną przeszkodą.

Osmond oszczędza czas, usprawnia obsługę i czyni ją atrakcyjniejszą. Nigdy więcej ręcznego przepisywania i kserowania dokumentów na tradycyjnej kopiarce. Osmond sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, które mierzy się z kontrolą dokumentów.

Ręczna kontrola dokumentów trwa od trzech, do czterech minut, wraz z wpisaniem do systemu. Osmond od Adaptive Recognition potrzebuje na tą samą operację niecałej sekundy. Liczby nie kłamią – im więcej osób przechodzi przez punkt kontroli w ciągu dnia, tym większa korzyść dla użytkownika Osmond.

Skontaktuj się z działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej.


« Powrót do listy aktualności