PROMOCJE

AktualnościKoncept-L dystrybutorem rozwiązań POS marki Toshiba 2021-05-14

Miło nam poinformować, że firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions.

 

Koncept-L dystrybutorem rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions

 

Miło nam poinformować, że firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions. Portfolio produktów Koncept-L zostanie wzbogacone o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania POS przeznaczone do handlu detalicznego.

O firmie Toshiba:

Toshiba to marka z ogromną tradycją. Powstała w 1939 roku w Tokio. Od wielu lat wydatnie przyczynia się do rozwoju technologii elektrycznych jak i elektronicznych. Jest również jednym z wiodących dostawców rozwiązań w branży automatycznej identyfikacji. Toshiba jest światowym liderem w dziedzinie technologii sklepów detalicznych, wraz z globalnym zespołem oddanych partnerów biznesowych wspiera przyszłość handlu detalicznego. W Toshiba Global Commerce Solutions pracuje ponad 2000 pracowników, obsługujących ponad 120 krajów. Producent szczyci się ponad 3,5 mln jednostek POS zainstalowanych na całym świecie. Ich klienci stanowią 60% z 25 największych detalistów. Toshiba to firma zorientowana na współpracę. Dzięki programowi Together Commerce Alliance, który obejmuje ponad 1000 partnerów biznesowych działających w ponad 70 krajach, możliwe jest stworzenie relacji biznesowych opartych na wspólnych dążeniach do ciągłego wprowadzania innowacji oraz rozwoju.

O firmie Koncept-L S.A.:

Koncept-L S.A. działa nieprzerwanie na rynku od 1996 roku. Na przestrzeni tych lat firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich i Europie Wschodniej. W oparciu o współpracę z Partnerami Koncept-L S.A. świadczy usługi integracyjne oraz wspiera wdrożenia rozwiązań systemowych, m.in. w logistyce oraz produkcji. Koncept-L nieustająco wprowadza profesjonalne, innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach Auto ID: od drukowania, odczytu kodów kreskowych, przetwarzania i przechowywania danych po technologie dla punktów sprzedaży.
Dodatkowo zapewnia doskonałą obsługę klienta, obejmującą: dystrybucję, szkolenia i wsparcie posprzedażowe, w tym serwis.

Obie firmy dążą do dostarczania najlepszych w swojej klasie narzędzi dla handlu detalicznego, nieustannie wspierają wdrażanie nowych rozwiązań oraz wydatnie przyczyniają się do zwiększenia komfortu zakupów, a tym samym zadowolenia konsumentów.

Ufamy, że nasi Klienci docenią atuty produktów renomowanej marki, poszerzając tym samym zakres naszej współpracy.

 

Skontaktuj się z naszymi handlowcami w celu zapoznania się z ofertą produktów firmy Toshiba« Powrót do listy aktualności