PROMOCJE

AktualnościcnVision - uwolnij się od przewodowych rozwiązań 2021-07-13

 

System łączności cnVision

 


Rodzina punktów retransmisji od Cambium Networks

 

Ekspert w dziedzinie łączności bezprzewodowej

Cambium Networks jest wiodcym na rynku globalnym dostawcą rozwiązań z dziedziny technologii bezprzewodowej. Dzięki wypracowanej przez lata renomie, firma cieszy się zaufaniem na całm świecie, a jej produkty uchodzą za niezawodne, łatwe w integracji oraz przede wszystkim bezpieczne platformy zarządzane w chmurze, które działają w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. Połączenie tych cech sprawia, że urządzenia Cambium Networks niezmiernie chętnie wdrażane są w projektach i systemach dostawców usług, korporacjach, zakładach produktycjnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Dzięki wielu placówkom rozwojowo-badawczym w Ameryce, Wielkiej Brytanii oraz  Indiach producent zdolny jest wprowadzać rozwiązania innowacyjne, podnoszące poziom bezpieczeństwa i jakości usług.

cnVision to rodzina punktów transmisji danych, służących do przesyłania obrazu z kamer do centrali. Rozwiązanie to niweluje konieczność montażu długich sieci przewodów, redukując tą część kosztów inwestycji praktycznie do zera oraz zapobiegając konieczności modernizacji lub ingerencji w dotychczasową fizyczną infrastrukturę.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Obraz rejestrowany przez kamery jest treścią niezwykle poufną i wymagającą najwyższej klasy zabezpieczeń podczas jej przesyłu. Cambium Networks zadbało by zminimalizować ryzyko utraty danych, bądź też ich wypłynięcia w niepowołane ręce. Bezpieczeństwo użytkownika dzięki różnym uprawnieniom logowania, uwierzytelnianiu RADIUS, protokołowi HTTPS, szyfrowaniu danych SSH i 128-bitowym zabezpieczeniu AES z zastrzeżonym protokołem sprawia, że cnVision jest najbardziej niezawodnym elementem sieci.

Utrata krytycznego pakietu w transmisji wideo jest niedopuszczalna. Dzięki protokołowi deterministycznemu, wysokiej odporności na zakłócenia i wbudowanemu mechanizmowi retransmisji pakietów, cnVision zapewnia dostarczenie wszystkich krytycznych pakietów w odpowiednim momencie. W zależności od zmiennych warunków, cnVision może zapewniać niezawodną transmisję wideo.

Wbudowana technologia ONVIF

Dzięki wbudowanemu klientowi ONVIF, produkty cnVision mogą wykrywać i wyświetlać modele kamer oraz informacje systemowe z kamer zgodnych z ONVIF. Funkcja wykrywania strumienia umożliwia podgląd obrazu z kamery z poziomu klientów cnVision i przyszłych dodatków usługowych

Dzięki szerokiemu zestawowi funkcji w aplikacji cnVision Companion, można spokojnie zaplanować podłączenie kamery i dokładnie określić, które produkty cnVision wybrać i jaką wydajność przewidzieć. Komponent Discovery umożliwia wstępne przygotowanie sprzętu oraz wykonanie konserwacji systemu i aktualizacji oprogramowania.


 

Specyfikacja techniczna (ENG)
 

Broszura (PL)
 

Skontaktuj się z działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej.  


« Powrót do listy aktualności