PROMOCJE

AktualnościZebra - wsparcie dla ekosystemu kanałów sprzedaży 2021-02-03

Do wszystkich Partnerów

Zebra Technologies pragnie zapewnić, że w obecnych, trudnych czasach, firma nieustannie weryfikuje strukturę kanałów sprzedaży, by każdy z Partnerów, na każdym poziomie dystrybucji mógł w bezpieczny sposób nieustannie rozwijać się i wyznaczać kolejne cele. Więcej o dynamicznych zmianach zarówno po stronie naszej, jak i Producenta, opowiadamy na łamach artykułu. Poniżej zamieszczamy tłumaczenie listu Pana Larsa Schmermbecka, Senior Director Channel Sales regionu EMEA:

Do wszystkich Partnerów

Zebra Technologies pragnie zapewnić, że w obecnych, trudnych czasach, firma nieustannie weryfikuje strukturę kanałów sprzedaży, by każdy z Partnerów, na każdym poziomie dystrybucji mógł w bezpieczny sposób nieustannie rozwijać się i wyznaczać kolejne cele. Poniżej zamieszczamy tłumaczenie listu pana Larsa Schmermbecka, Senior Director Channel Sales regionu EMEA:

W firmie Zebra Technologies, skupienie się na kliencie jest naszą drugą naturą. To tkwi w naszym DNA.

Otwarta na potrzeby rynku strategia firmy Zebra, polega na silnej i dobrze funkcjonującej społeczności sprzedawców.

Wszystko, co robimy, opiera się na naszych partnerach-sprzedawcach i zoptymalizowane jest tak, aby zapewnić im jak największy sukces. Nie spoczywamy jednak na laurach i zawsze szukamy sposobów na ulepszenia.

Na przykład w zeszłym roku, we współpracy z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami, wdrożyliśmy nowy, kompleksowy model zasięgu dystrybucji w każdym regionie EMEA, który ma na celu zapewnienie wszystkim sprzedawcom szerokiego dostępu do produktów i satysfakcjonującego wsparcia komercyjnego.

Ponadto autoryzowani dystrybutorzy w regionie EMEA są dobrze zaopatrzeni we wszystkie kluczowe produkty. Globalny łańcuch dostaw jest przygotowany do wydatnego wsparcia całej sieci sprzedaży w przypadku zawirowań lub zmian warunków rynkowych.

Doskonale rozumiemy, że działamy na dynamicznym i stale ewoluującym rynku, gdzie najmniejsze zmiany mogą przynieść różnorakie skutki. Dlatego chcemy zapewnić wszystkich naszych sprzedawców, że jesteśmy tutaj, aby współpracować i wspierać Wasz biznes.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chciałbyś omówić strategie biznesowe, skontaktuj się z firmą Zebra.

Z góry dziękujemy za nieustające zaangażowanie w działania Zebra Technologies.

Z wyrazami szacunku,

Lars Schmermbeck

EMEA Channel Senior Sales Director« Powrót do listy aktualności