PROMOCJE

AktualnościNewland SD80 Libra - Tablet przemysłowy 2020-11-16

 

Newland SD80 Libra

 


Nowość na rynku 8" tabletów przemysłowych

 

Funkcjonalne narzędzie pracy

Wraz z rozwojem postępu technologicznego, zmieniają się rozwiązania wykorzystywane w niemalże wszystkich branżach biznesu. Wdrażanie nowych technologii niesie za sobą wymierne korzyści takie jak przykładowo wzrost efektywności, jakości oraz mobilności pracy. Firma Newland zaprezentowała nowość na rynku tabletów przemysłowych – SD80 Libra. Jest to tablet o przekątnej ekranu równiej 8”, czyli stanowi kompaktową i niezwykle mobilną propozycję przeznaczoną w głównej mierze branży handlowej oraz logistycznej. Niewielkie rozmiary, niska waga, oraz dołączony pasek na dłoń pozwalają zabrać urządzenie w każde miejsce, jednocześnie nie stanowiąc obciążenia dla operatora. Wbudowany, precyzyjny skaner 1D/2D pozwala na wykorzystanie tabletu jako pomoc w zarządzaniu towarem na półkach sklepowych lub podczas transportu przesyłek. W przypadku wydania towaru klient może złożyć elektroniczny podpis na ekranie urządzenia, co pozwala zredukować ilość potrzebnych, fizycznych dokumentów do minimum.

Parametry techniczne

System Android 8.1 na bazie którego działa SD80, wspierany przez ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.0 GHz, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci flash, tworzy wydajnie działające urządzenie, które bez problemu sprosta wszystkim stawianum mu wyzwaniom. Urządzenie oferuje łączność za pomocą WiFi 802.11 a/b/g/n (2.4GHz & 5GHz), Bluetooth 4.1, GPS, NFC, GSM, WCDMA. Tablet wyposażony jest w dwa aparaty, 5 Mpx oraz 13 Mpx z auto-focusem oraz ledową lampą błyskową.
Główną cechą, która wyróżnia
SD80 na tle konkurencji, jest bateria o pojemności 9000 mAh, obsługująca technologię fast charge. Wszystkie podzespoły zamknięte są w szczelnej obudowie o klasie wytrzymałości IP65, zapewniającej odporność na wodę oraz kurz, oraz niesprzyjające warunki pogodowe. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta.


 

Karta Produktu
 

  Skontaktuj się z działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej.  


« Powrót do listy aktualności