PROMOCJE

AktualnościEntrust Sigma - suma najlepszych rozwiązań 2021-02-10

 

Entrust SIGMA

 


Suma najlepszych rozwiązań

 

Karty ID są nieodzownym elementem każdej instytucji, placówki oraz firmy, w której zachodzi konieczność identyfikacji poszczególnych osób, bądź też kontroli dostępu do konkretnych miejsc. Ponad 90% systemów opiera swoją skuteczność o personalizowane karty ID służące zarówno jako identyfikator oraz jako klucz dostępu do zamków elektronicznych. W przypadku jednorazowej konieczności wyrobienia setek czy tysięcy kart można by zlecić te zadanie firmie zewnętrznej, aczkolwiek sytuacje takie nie zdarzają się często. Natomiast co w przypadku gdy w naszej firmie występuje duża rotacja pracowników, bądź też zachodzi konieczność wydawania wielu kart tymczasowych? Zadruk oraz kodowanie owych kart z pomocą firm zewnętrznych byłoby możliwe, natomiast generowałoby większe koszta, wpływało negatywnie na czas realizacji oraz na bezpieczeństwo całego systemu zabezpieczeń. Rozwiązaniem problemu jest osobista drukarka, która znacząco usprawnia proces zadruku nowych kart oraz umożliwia ekspresowe zakodowanie kart wedle własnych preferencji. Urządzenia te powinny być przyjazne dla użytkownika, dostosowane do aktualnych trendów technologicznych i przede wszystkim zapewniające pełne bezpieczeństwo oferując szeroką gamę zabezpieczeń fizycznych oraz cyfrowych.

  1. Wstęp
  2. Sigma DS1
  3. Sigma DS2
  4. Sigma DS3
 

Simple Smart Secure

Wszystkie z wymienionych wymogów spełniają drukarki kart z serii SIGMA od firmy Entrust. Główną ideą przyświecającą serii jest „Simple Secure Smart”. Oznacza to, że każde z urządzeń zostało zaprojektowane tak, by obsługa była intuicyjna i banalnie prosta, a zarazem zapewniająca pełne bezpieczeństwo danych. Rozwiązania ułatwiające użytkowanie możemy zauważyć już przy rozpakowywaniu produktu, bowiem opakowanie zostało zaprojektowane tak by było intuicyjne w otwarciu, a cały proces rozpakowania i uruchamiania drukarki nie powinien zająć więcej niż 5 minut.

 

SIGMA DS1

Jej główną zaletą jest połączenie kompaktowych rozmiarów, niskiej ceny, oraz wysokiej jakości druku termotransferowego. DS1 jest modelem o najniższych parametrach w porównaniu z pozostałymi członkami rodziny SIGMA.  Intuicyjny panel frontowy sygnalizuje potrzebę wszelkich niezbędnych ingerencji użytkownika, a sama obsługa drukarki jest niezwykle prosta. Komunikacja z komputerem odbywa się poprzez standardowy port USB oraz wbudowany interfejs Wi-Fi, a instalacja urządzenia jest niezwykle prosta. Model ten oferuje druk jednostronny z prędkością do 175 kart na godzinę (druk kolorowy), w rozdzielczości 300 dpi.

 

 

SIGMA DS2

Zaprojektowana z myślą o drukowaniu większych nakładów w krótszym czasie. Większa niż w DS1 prędkość działania – aż 225 kart na godzinę w technologi druku kolorowego jednostronnego, oraz 140 kart na godzinę w przypadku druku kolorowego dwustronnego. Funkcjonalność urządzenia można rozbudować poprzez dodatkowy koder kart pasków magnetycznych. Oprócz standardowego wejścia USB oraz komunikacji Wi-Fi DS2 oferuje dodatkowo port ethernet (LAN).

 
 

SIGMA DS3

Jest to najbardziej rozbudowany model umożliwiający automatyczny, dwustronny zadruk w tempie sięgającym aż 180 kart na godzinę oraz imponujące 250 kart na godzinę w przypadku druku jednostronnego. Urządzenie można rozbudować o powiększony zasobnik kart oraz zabezpieczenie antykradzieżowe. Podobnie jak w modelu DS2 możliwe jest rozbudowanie drukarki o dodatkowe moduły do kodowania pasków magnetycznych.

 

 

Dowiedz się więcej o serii SIGMA kontaktując się z naszym handlowcem

 « Powrót do listy aktualności