PROMOCJE

AktualnościCzytnik ręczny Zebra CS60 2020-10-15

Czytnik ręczny Zebra CS60

 

Wszechstronne urządzenie, zaprojektowane by dostosowywać się do potrzeb użytkownika

Małe przedsiębiorstwa handlowe potrzebujące bezprzewodowego czytnika do inwentaryzacji towaru na półkach oraz stacjonarnego skanera automatycznego przy kasie, nie muszą kupować różnych urządzeń do obu zastosowań. Przedstawiamy skaner "towarzyszący" serii CS60 o innowacyjnej konstrukcji, który w miarę zmieniających się potrzeb z łatwością przełącza się z trybu pracy przewodowej na bezprzewodową oraz z ręcznej na bezdotykową. Jako skaner bezprzewodowy, CS60 jest na tyle mały, by można go było schować do kieszeni. Jednocześnie oferuje najnowszą technologię mobilną, w tym ładowanie indukcyjne. Jako skaner przewodowy, CS60 oferuje kompaktowe skanowanie w punkcie kasowym, kiosku i innych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy zakupisz model przewodowy, czy bezprzewodowy, możesz w dowolnej chwili przekształcić go, co zapewnia doskonałą ochronę inwestycji. CS60 to także wiodąca w branży wydajność skanowania Zebry oraz wyjątkowe narzędzia do zarządzania skanowaniem DataCapture DNA, które ułatwiają integrację, wdrożenie i zarządzanie czytnikami w przedsiębiorstwie.

 

Poznaj też wersję dla sektora medycznego
 

Dzięki jedynemu w swoim rodzaju rozwiązaniu, idealnie dostosowuje się do potrzeb danego zastosowania

Z CS60 nie trzeba wybierać między urządzeniem kieszonkowym, stacjonarnym i głośnomówiącym, a także między rozwiązaniem bezprzewodowym i połączonym z bazą za pomocą kabla. Wystarczy w dowolnej chwili wymienić baterię na przewodowy konwerter USB, aby przełączyć się między skanowaniem przewodowym a bezprzewodowym. Opcjonalna podstawka prezentacyjna do skanera przewodowego, pozwala automatycznie przełączać się między trybem skanowania automatycznego lub ręcznego. Ta niezrównana wszechstronność minimalizuje ryzyko związane z zakupem nieodpowiednich do naszych potrzeb urządzeń, ponieważ CS60 jest odpowiedni do każdych potrzeb.

Sprawdzona i zaufana jakość skanowania

Autorski moduł skanowania o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowa technologia inteligentnego procesowania kodów (PRZM) od Zebra Technologies zapewniają niezrównaną wydajność w przypadku co trudniejszych rodzajów kodów kreskowych - niewłaściwie wydrukowanych, uszkodzonych, zabrudzonych, pomarszczonych, o niskim kontraście, błyszczących i wyświetlanych na urządzeniach elektronicznych, nawet przy małym podświetleniu ekranu.

Wielozadaniowa, niemęcząca praca z drugim, programowalnym przyciskiem

Twoi pracownicy mogą skanować w punkcie sprzedaży przez kilka minut, następnie przeprowadzać inwentaryzację przez następne kilka minut. Dlatego CS60 został wyposażony w dodatkowy, programowalny przycisk, za pomocą którego można błyskawicznie przełączyć się między dwiema aplikacjami na urządzeniu do którego przesyłane są zeskanowane dane lub między dwoma urządzeniami. Dzięki szybkiemu naciśnięciu tego przycisku pracownicy mogą wysyłać dane do odpowiedniej aplikacji w odpowiednim formacie i kolejności.

 

Łatwa w czyszczeniu i konserwacji obudowa

Dzięki swojej gładkiej, szczelnej i pozbawionej linii łączeń obudowie, przyciskom działającym dzięki bezdotykowym sensorom oraz ładowaniu bezdotykowemu, Zebra CS60 jest bardzo przyjemny w utrzymaniu w czystości.

Wytrzymały i niezmordowany

Upadki na podłogę, oblewanie wodą, kurz i inne nieprzyjemne sytuacje nie są wstanie uszkodzić CS60. Czytnik ma certyfikat szczelności IP65 i wytrzymałości na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 metra na powierzchnię betonową.

Kieszonkowe i łatwe do noszenia - gdy mobilność jest niezbędna

Zebra CS60 został zaprojektowany tak, aby naturalnie mieścił się w dłoni, co ułatwia skanowanie. Można go schować w kieszeni, gdzie praktycznie w ogóle nie zajmuje miejsca. CS60 można nosić na smyczy oraz wyposażyć w silikonową osłonę, by bezpiecznie i komfortowo nosić skaner przez całą zmianę.

Zebra CS60 - łatwy w konfiguracji i zarządzaniu

Szeroka gama możliwości dopasowania powiadomień

Urządzenie wyposażone jest w szereg możliwości zakomunikowania poprawnego odczytu kodu. CS60 używa do komunikacji powiadomień świetlnych, wibracji, oraz sygnałów dźwiękowych, których ton oraz głośność mogą zostać dostosowane do preferencji operatora. 

CS60 maksymalnie upraszcza całodzienny odczyt kodów

Dzięki funkcji Multi-Code Data Formatting (MDF), CS60 może skanować wiele kodów kreskowych za jednym kliknięciem i przesyłać tylko te kody kreskowe, których potrzebujesz, oraz w takiej kolejności, jaka jest akurat potrzebna. Z kolei dzięki Zebra’s Preferred Symbol, CS60 może przechwycić i wysłać tylko pożądany kod kreskowy, dzięki czemu pracownicy nie muszą już tracić czasu na fizyczne zakrywanie sąsiednich kodów kreskowych przed skanowaniem.

Narzędzia klasy industrialnej DataCapture DNA w służbie Twojego biznesu

DataCapture DNA jest z kolei unikalnym zbiorem narzędzi, które ułatwiają wdrażanie aplikacji dla skanerów CS60, ich aktualizację, rozwiązywanie problemów z nimi związanych i zarządzanie nimi. Na przykład 123Scan tworzy pojedynczy kod kreskowy do zaprogramowania czytnika wedle potrzeb. Funkcja ScanSpeed Analytics generuje szczegółowe statystyki wydajności dla każdego przechwyconego kodu kreskowego - umożliwiając identyfikację i eliminację słabo działających i spowalniających pracę kodów kreskowych. Na zarządzanie i konsultacje serwisowe pozwalają narzędzia o nazwach Scanner Management Service (SMS) oraz Windows Management Instrumentation (WMI), eliminujące czas i koszty fizycznych spotkań z serwisantami.

Bezdotykowe ładowanie akumulatora w standardzie Qi

Obsługa ładowania indukcyjnego w CS60 eliminuje konieczność czyszczenia i konserwacji styków akumulatora. Indukcyjne rozwiązanie ładowania akumulatorów od Zebry pozwala uzyskać najkrótszy czas uzupełnienia energii w urządzeniu. Do ładowania CS60 można użyć dowolnej dostępnej w sprzedaży, bezprzewodowej podkładki ładującej działającej w standardzie Qi.

Więcej niż jedna zmiana

Naładowany w pełni akumulator CS60 pozwala na pracę przez 18 godzin, czyli przez 225% czasu normalnej zmiany, a wbudowany pasek stanu baterii nie pozwoli użytkownikowi zagapić się i rozpocząć pracę z urządzeniem o niskim poziomie energii. Akumulator może też być z łatwością wymieniony bez użycia narzędzi.

Zapasowe akumulatory pod ręką

Różnorodne opcje ładowania i kompaktowość, ułatwiają utrzymanie skanerów i zapasowych akumulatorów w gotowości do pracy przez cały czas. Czterogniazdowe ładowarki akumulatorów są kompatybilne z systemem ładowania ShareCradle firmy Zebra i będą idealnym wyposażeniem zaplecza. Z kolei ładowarka jednostanowiskowa będzie doskonała, gdy chcemy mieć czytnik na każdym biurku.

 

Zasięg przesyłu danych zwiększony do 100 metrów

CS60 jest urządzeniem z najwyższej jakości modułem komunikacji Bluetooth 5.0, dzięki czemu użytkownik może w sposób nieskrępowany przemieszczać się po dużym terenie wokół hosta.

Wyeliminowano zjawisko wzajemnego zakłócania się modułu Bluetooth z sieciami Wi-Fi

Dzięki Wi-Fi Friendly Mode od Zebra Technologies, CS60 przesyła dane kanałami nie współdzielonymi z siecią Wi-Fi. Pozwala to zminimalizować przerwy w łączności.

Naciśnij przycisk przywoływania w podstawce, by w ciągu kilku sekund zlokalizować zgubiony czytnik

Zarówno stacja ładująco-odbiorcza jak i czytnik podniosą alarm, gdy czytnik wyjdzie z zasięgu stacji lub nie zostanie odłożony do stacji przez dłuższy czas, a także po wciśnięciu przycisku przywołującego w podstawce.

Łatwe parowanie NFC

Sparuj CS60 z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię NFC poprzez kliknięcie. Dzięki temu nawet nowi i tymczasowi pracownicy nie będą mieć problemu z przygotowaniem urządzenia do pracy w kilka chwil, bez niczyjej pomocy.

 

 

Podobne treści

   

Przedsiębiorcy poszukujący jeszcze bardziej kompaktowego i ergonomicznego rozwiązania do całodziennego skanowania kodów, mogą być zainteresowani tym wynalazkiem.

Czytaj więcej →

 

Gdy sam mikroczytnik nie wystarczy i potrzebny jest mikroterminal danych, najmniejszy na świecie terminal danych Zebra EC30 nie ma sobie równych pod względem lekkości i wymiarów.

Czytaj więcej →

 

Jak właściwie należy się zabrać do inwentaryzacji rocznej? Jak skrócić do niezbędnego minimum czas, w którym przedsiębiorstwo nie zarabia na siebie?

Czytaj więcej →« Powrót do listy aktualności